21 Ocak 2010 Perşembe

BUGÜN

Son günlerin koşuşturmacasına bir de faranjitim eklenince tatile erken başladım.Bugün gün boyu yatarak soğuk ama güneşli bir günü daha bitirdim.Dinlendim,hem de güzel bir şekilde dinlendim.Yarın karne günü ve ben henüz karnelerimi imzalayıp, öğrencilerimin her birinin karnesinin bir köşesine iyi dileklerimi yazamadım.Hangisiyle konuşsam yarın için heyecanlılar,oysa artık hepsi tüm notlarını günler öncesinden öğrenebiliyorlar.Buna rağmen yine de tatlı bir heyecan yaşıyorlar.Çoğu karne hediyesi alacak ondan sanırım heyecanları.Bu arada ben de karne hediyesi istiyorum yaaa…ilgililere duyrulur :)


Karne günü için benim için en büyük heyecan tatilin başlaması.Bu dönem öylesine doluydu ki birden bire bir boşluğa düşeceğim sanırım.


Uzun bir yolculuk planlıyoruz ama şimdi haberlerde gözüme takılan kar manzaraları ve yolların hali canımı sıktı.Bakalım kar bizim yollarımıza da yağacak mı?


Kapalı yolların haberlerini izledim bitirdim,canımı iyice sıktığımdan emin olunca televizyonu kapatıp oturdum bilgisayarımın başına.Hastayım diye boncuk gözlümün halı saha maçını da izlemeye gidemedim.Hava öyle soğuk ki bugün ona eşlik edemedim ama Galatasaray formasını giydirip gönderdim maça.Benim için 10 gol atacak söz verdi :)

Ben böyle evde canımı daha fazla nasıl sıkabilirim diye uğraşırken o ellerinde çiçekler ve benim için attığı 5 gol haberiyle geldi.Akşamın bu saatinde nereden,nasıl buldun bu çiçekleri diye sormadan hoplaya zıplaya aldım çiçeklerimi.Çiçeklerimin renginden de anlaşılıyor sarı-kırmızı uğurlu geliyor hep sevdiceğime :) E evet o geldi yalnızlıktan kalabalık düşüncelere dalan benim yüzüm güldü :)


Neşeniz bol olsun…

9 yorum:

ezgilimelodi dedi ki...

Sarı laciveeeertt:))))
Takımlarda uyuşamıyoruz:))Eh olsun o kadar da...
Öğretmen hastalığı bizdeki,geçmez,geçmiyor...Ama hastalığın çabucak geçsin canımcımm.Mutlu,huzurlu tatiller şimdiden...
Öpüyor seni Ezgicik.

cecilia dedi ki...

geçmiş olsunn.. çiçekler çok hoş :)

bir güzel çift dedi ki...

ezgilimelodi;sarııııı-kırmızıııııı :)tabi canım uyuşamadığımız takım olsun...Öğretmen hastalığı geçmeyecek valla napcaz bilmiorum.bende öptüm seni.

cecilia;teşekkür ediyorum canım.Çiçek manyağı biri olarak bende çok sevdim bu çiçekleri...

nohut oda dedi ki...

yarında bol bol cıcek alırsın sanırım..
gecmıs olsun aman dıkkat fazla zorlama kalıcı oluyor sonra ses bozuklugu..
sevgıler

bir güzel çift dedi ki...

nohut oda;valla en çokta sesim hep böyle kısık kalacak die korkar oldum.neyseki bu son hafta hiç konuşmak zorunda kalamdım.ve tatilde bol bol dinlemeyi tercih edeceğim :) bizden de sevgiler...

Mehmet Bilgehan Merki dedi ki...

Hem İzmir, hem sarı-kırmızı daha ne olsun. Selam İzmir seni tanıdığıma sevindim.

bir güzel çift dedi ki...

Mehmet Bilgihan Merki;öncelikle hoşgeldiniz blogumuza.bizde sizi tanıdığımıza sevindik...her zaman bekleriz...

Stil Direktoru dedi ki...

Tebrikler canım yüzün hep gülsün

bir güzel çift dedi ki...

Eda;teşekkürler canım.seninde o güzel yüzün hep gülsün...

SELANİK

İzmir den yola çıkışımız sabah 8.30 u buldu. Yol müziklerimiz eşliğinde keyifle yol aldık. Planın ilk parçası Edirne idi. Bi gece Edirne d...