16 Kasım 2012 Cuma

OYNUYORUZ

İlk günden beri kararımız kesindi.Ahmet Tuğra yla bol bol oynayacaktık ama ona çok oyuncak almayacaktık.Kararımızda da durduk.Herşeyden bir oyun çıkarma ve minik adamı eğlendirme konusunda Ali nin de benim de maşallahımız var.Evdeki herşey onun oyuncağı, tencere ve tavalar da tutun da elektrikli süpürgeye kadar aklınıza gelebilecek bir çok şeyle oynuyor.Peki bunca oyuncak nerden çıktı?babanne-dede ve dostlar sağolsun...:)
Her sabah bu sepet ve bir diğeri salonun dört bi köşesine dağılıyor.her oyuncaktan ayrı bi ses çıkıyor.kimi konuşuyor,kimi vik vikliyor,kimi zırıldıyor kimiyse şarkı söylüyor.Evdeki şenlik görülmeye değer.İlk fotoğraftaki ahşap puzzelları ve bi kaç bez kitabı biz aldık.Sağolsun Ahmet Tuğra oyuncaklar ortaya çıktığı ilk dakikalar her birine biraz bakıp sıkılıyor ve sonra pirizler,tv sehpası işte Allah ne verdiyse koşup gidiyor onlara :)

Neşeniz bol olsun...

SELANİK

İzmir den yola çıkışımız sabah 8.30 u buldu. Yol müziklerimiz eşliğinde keyifle yol aldık. Planın ilk parçası Edirne idi. Bi gece Edirne d...