6 Mart 2012 Salı

KİTAPLARIM


Daha  önce şurada doğum günümde Ali nin hediyesi olan bir kucak dolusu kitabımdan bahsedeceğim demiştim.Hazır fırsat bulmuşken hemen yazayım kitaplarım hakkında.Ali nin bana yaptığı sürprizler içinde her zaman en sevindiğim hediyeler  kitap sürprizleri oluyor :) Zaten son yıllarda doğum günlerimde Ali nin hediyeleri arasında mutlaka istediğim kitaplar yer alıyor.Çok şanslıyım :)
Kitaplarıma gelelim;

1.Prof.Samy MOLCHO-Çocuk Beden Dili ;Bir heves aldım elime ama nedense daha ilk sayfalarda hevesim kaçtı.Belki ilerde tekrar alırım elime ve bu sefer okuyup bitiririm.

2.Mustafa Sabri BEŞER-Ve İnsan Aldandı

3.Qaısra SHAHRAZ-Tayfun; Şu an okuduğum kitap.Pakistan,İran vs edebiyatı hep ilgimi çekmiştir.Bu kitapta Pakistan edebiyatından bir eser.Uzun zamandır elimde,çok güzel,sürükleyici bir kitap olmasına karşın fırsat bulup elime alamıyorum ama çok merak ediyorum kitaptaki hikayenin gidişatını.

4.Dr.Harvy KARP-Mahallenin En Mutlu Bebeği;Bir taze anne olarak çok severek okudum,güzel,bilgilendirici bir kitap.

5.Paola GİORDANO-Asal Sayıların Yalnızlığı

6.Murat MENTEŞ-Dublörün Dilemması;En çok merak ettiğim kitap.Bi an önce bu kitabıma sıra gelsin diye heyecanla bekliyorum.

7.Haruki MURAKAMİ-İmkansızın Şarkısı

8.Halil CİBRAN-Kırık Kanatlar

9.Halil CİBRAN-Kum ve Köpük

10.Halil CİBRAN-Asi Ruhlar

11.Halil CİBRAN-Ermiş

Neşeniz bol olsun...

SELANİK

İzmir den yola çıkışımız sabah 8.30 u buldu. Yol müziklerimiz eşliğinde keyifle yol aldık. Planın ilk parçası Edirne idi. Bi gece Edirne d...