20 Eylül 2012 Perşembe

CANIM KARDEŞİM den

Küçük kız kardeşim yaz tatilinin büyük bölümünü burada geçirdi.Biz Ahmet Tuğra nın hayatımıza girişiyle bambaşka bi boyuta geçmiştik ya hani kardeşim gelipte bizi bi silkeledi sağolsun :) Arkadaşlarıyla gezip tozmalarından,kültür-sanat etkinliklerinden fırsat buldukça Ahmet Tuğra ile ilgilendi...Sağolsun her gezmesinden dönüşte bana yani sevgili ablasına fotoğraftaki takılardan alıp alıp geldi.Tabiki favorim tuğralı kolye oldu,çok güzel çooook ;)
Hep söylerim insanın kız kardeşinin olması bambaşka bi güzellik.Şükür ki ben kız kardeş konusunda şanslıyım.Alttaki fotoğraftaki pembe ayakkabı da aynı kardeşimden hediye.Ayakkabımı çok severek giydim tüm yaz boyunca.Bloga eklemekte geciktim ama işte yaz bitince aklıma geldi,bloga ekleyeyim de bir de buradan teşekkür ederim kardeşcazıma :)

Neşeniz bol olsun...

4 yorum:

emreyle hayat dedi ki...

kızkardeş sahibi olmak çoook güzel, pembe ayakkabılara bittim bu arada , harikaymış :)

★nasli_ dedi ki...

Hepsi şahane !!1 güzel günlerde kullan canımmmmmmmm *.*

www.naslii.com

ezgilimelodi dedi ki...

Bir kız kardeşim olmasını çok isterdim,benim sadece bir abim var,bana her şey olan..Her güzelliği benim için düşünür sağolsun,ama söylediğin gibi kız kardeşin yeri de başka ya..;)Bilekliğini ve kolyeni güle güle kullan.Konuşacak,anlatacak çok şey var,güzel bir günde görüşsek mi acaba?
Özledim sohbetini..
Anne ve bebişi
Sevgiyle kalın;)

Elif dedi ki...

kız kardeş nimetlerinden yararlanan kişilerden biride benim :))
ayakkabılar çok şeker..güle güle giy.

SELANİK

İzmir den yola çıkışımız sabah 8.30 u buldu. Yol müziklerimiz eşliğinde keyifle yol aldık. Planın ilk parçası Edirne idi. Bi gece Edirne d...