21 Eylül 2011 Çarşamba

MALUMAT

Günlerdir bir türlü hazırlanamayan ders programımız oluşturulup bize sunulduğunda bir de baktım piyango bana vurmuş :) Hem de ne piyango ama;salı ve çarşamba iki günüme hiç ders koymamışlar,koyamamışlar.Oysa başta il milli eğitim olmak üzere okul idaremizde boş gün olmaması konusunda çok ciddidirler.Programı hazırlayan müdür yardımcımız işin içinden çıkamayınca - benimde telkinlerimle - bu iki günümü boşaltıvermş.Bu hafta böyle geçecek ama olur da haftaya  sivri akıllının biri çıkıpta benim boş günlerimi sorgulamaya başlarsa yeni bir program hazırlanacak.Bende bu hafta evimde geçirdiğim,işlerimi hallettiğim iki günümü kar sayacağım.Halden anlamayan,işin içinde olmayan bir çoğunun öğretmenlerin yan gelip yattığını iddia ettiği şu günlerde benim zorunlu olarak boş olan iki günüm göze batmasın derim ben.Zira bu dönemi tamamlayamayacağım ve ikinci dönem zaten izinli olacağım göz önüne alınırsa çok hoş oldu yeni programım.Bebikin bereketi diyorum ben buna :)
Neyse asıl bahsetmek istediğim ders programımın ne olduğu veya ne olacağı değildi tabiki.Bir süreden beri çeşitli blog ve forumlarda ismini sıkça duyduğum Selesta'nın  ürünlerini geçenlerde alışveriş yaptığım marketin raflarında görünce alıp inceledim.Önce kokularına baktım gerçekten harikalar.İzmir de üretiliyor ve zeytinyağı içeriyorlar.Hemen bir tane el ve vücut losyonu bir tane de zeytinyağlı banyo sabununu atıverdim sepete.Losyonu bir kere denedim çok güzel kokuyor,malum önümüz kış,kışın soğuk günlerinde bolca kullanacağım.Sabuna ise bayıldım.Çok çok güzel.Keşke şampuan ve saç kremi de alsaydım.Bir dahaki sefere artık.Onları da alıp deneyince sizlere malumat veririm :)
Neşeniz bol olsun....

12 yorum:

yemyeşildeniz dedi ki...

eheh bak bu da bebişin kısmeti heralde, annesi sen biraz dinlen diye :) ben de komilinin zeytinyağlı sabununu almıştım, duş jelini bıraktım birsüredir sabunu kullanıyorum, çok memnunum :)

Krnc dedi ki...

Güzel kokulu olan ürünleri çok seviyorum :)
İnşallah çok memnun kalırsınız:)

bir güzel çift dedi ki...

yemyeşildeniz;valla şimdiden kısmetini gösterdi.inşallah hep kısmetli olur yavrucaklarımız :) komilide güzeldir,denemedim ama bir ara onu da denerim.

Krnc;evet ürününü kokusu güzel olunca insan severek kullanıyor.

Unknown dedi ki...

uamrım istediğiniz gibi olur..şampuanı kullanıyorum 4-5 yıkamadır bence o da işini güzel yapıyor :)

bir güzel çift dedi ki...

Gul/Inn;Şampuanını cidden merak ediyorum.eğer güzelse hiç vakit kaybetmeden almalıyım bence :)

LeylaK dedi ki...

Ah ne tesadüf ! Benim de bu hafta salı günüm boştu hiç dersim yok, ama sanırım haftaya program değişecek...Hafta içi evde olmanın tadı bambaşka :) Kahve Dükkanı'ndan sevgiler...

İKİ MELEK dedi ki...

valla bende şu sıralar öğretmenlere takmış olanlara takmış durumdayım:) neymiş bu selesta bakayım...bi

bir güzel çift dedi ki...

şirin butik;aynen bende onlara fena taktım.ne istiyorlar bizden anlamaya çalışıorum :)Selestanın sitesini inceleyebilirsin orada tüm ürünler var...sevgilerle...

Sümeyye dedi ki...

canım ben döndüm,öyle apar topar oldu ki gidişim bi mail bile gönderemedim sana...Tekrar yazmaya başladığına çok sevindim,öpüyorum seni ve miniğini...daha sık görüşmek dileğiyle :)

bir güzel çift dedi ki...

sümeyye;canım hoş geldin inan çok özlemişim seni de o güzel paylaşımlarını da.bizd sizleri öpüyorum...

Merlogy dedi ki...

bak ben de senden duydum şimdi merak ettim (: denk gelirsem ben de alıyım bari (:
Haftada 2 gün ilaç gibi gelir insana gerçekten umarım değişmez ders programın. (:

bir güzel çift dedi ki...

Medanşeri;inşallah değişmez canım.bulursan bir dene bakalım,öyle çok pahalı da değiller...sevgilerle...

SELANİK

İzmir den yola çıkışımız sabah 8.30 u buldu. Yol müziklerimiz eşliğinde keyifle yol aldık. Planın ilk parçası Edirne idi. Bi gece Edirne d...