31 Mayıs 2008 Cumartesi

ALİ'den

Bu sefer lütfen bu seferlik,bir sefere mahsus hiç konuşmadan sözümü bölmeden ne olur beni dinle... Dinle ki sensizliğin yüreğime yaşattığı tarifi imkansız acısını senden çok hissetiğimi bil!Seni sevdim,hiç kimseyi hiç bir şeyi sevmediğim kadar hemde.Hayatı sevdim sen hayatımda olduğun için..geleceğe umutla baktım geleceğimde olduğun için...insanlar geçmişini özlermiş ama ben hiç özlemedim, seninle geçecek mutlu günlerimi düşlemekten ,geçmişimi özlemek gelmedi hiç aklıma.
Yanımdayken gözlerinin içine baktım sürekli,sözlerime inanmıyorsa gözlerime inansın diye.Ben hiç kimseye böyle şevkatle böyle sevgiyle bakmadım.Sana bakarken yüreğim ateş aldı her seferinde.Isındımda,üşümeme aman vermedi bakışların..
Ben aşkın ne olduğunu senle öğrendim..Aşk için ateştir derler..ben bu ateşe bile bile attım kendimi..Canımı yakacağı kadar aşk, içimide ısıtacağınıda biliyordum...
Şimdi boşluktayım sevdiğim,elimi tutacak ellerin yok..KORKUYORUM....Aşk bu yanımda olmadığın zamanlarda çaresizim,kimsesizim...Meğer senmişim, benim herşeyim..
Ben senin ellerinde hayat bulurken nasıl aklımdan o ellersiz bir ömür düşünebilirim.Biliyomusun ben seni sevenleri değilde senin sevdiklerini sevdim bu hayatta.Senin baktığın gibi baktım hayata..Ellerimi her açışımda rabbime seni diledim Rabbimden..Dualarım oldun,hayallerimi süsledin çoğu geceler..sana sarılırcasına yastığıma sardım bedenimi..Kokun sızlattı göğüs kafesimi bir kez daha çektim içime o gül kokunu..Bilirim gülleri seversin..Şimdi senin aşkının karşısında bir garip bülbül oldum...Şimdi huzurum bu bülbülü bir ömür güldürürmüsün yoksa bir ömür öldürürmüsün...Bu bülbül seni çok seviyor bir tanem.İnan ki çok seviyor...Huzurumun Alişinden sevgilerle...

2 yorum:

SEVAL dedi ki...

iKİNİZ DE HARİKASINIZ. BLOGUNUZ İLE DÜN TANIŞTIM. iLK GÜNE KADAR OKUDUM. MUTLULUĞUNUZ DAİM OLSUN. ARTARAK DEVAM ETSİN. SEVGİLER.

KeleBek MisâLi ... dedi ki...

ne guzel yazmisin .. gozlerim doldu bu post sene 2008 ve suan sene 2012 bir bebisiniz oldu rabbim anali babali buyutsun insallah :)
Rabbimden tek dilegim insallah bende birgun geriye baktigimda cok sukur kavustum sevdigime derim ..
sevgilerimle

SELANİK

İzmir den yola çıkışımız sabah 8.30 u buldu. Yol müziklerimiz eşliğinde keyifle yol aldık. Planın ilk parçası Edirne idi. Bi gece Edirne d...