17 Şubat 2013 Pazar

LİMON KOKUSU

Bu güzel fincanlar güzel bir arkadaştan hediye.Epeyi zaman sonra arkadaşım tekrar gelince kendi hediyesiyle çay ikram ettim ona :)
Ve bu haftasonu bizim minik adam dedesine limon toplamada yardımcı oldu :)Tüm limonları toplayıp bitirdiler çokta eğlendiler.Hepimiz mis gibi limon koktuk :)

Bir blog sahibi olmak çok güzel bişey değil mi?Canın ne istiyorsa yazabiliyor,istediğini paylaşabiliyorsun :) Bu blog sayesinde çok güzel insanlarla tanıştım,iyiki de tanıştım.Bir de her bir paylaşımıma atmaca gibi atlayan, hazımsızlıktan fenalık geçirip ne yapacaklarını şaşıranlar çıkıyor arada.Çok nadir oluyor ama arada bir çıkıyor bunlar.Nasıl insan(mı acaba) bunlar anlamıyorum,anlayamayacağım da...Burayı okuyasın diye kafana silah dayamadım ama biliyorum şuan bu yazıyı da okuyorsun.Ve bil istiyorum umrumda bile değilsin..

Neşeniz bol olsun...


6 yorum:

nohut oda dedi ki...

limonlara bayıldım nasıl guzel bır yer orası oyle..gerisi teferruat zaten boşver canım..

meri dedi ki...

limon kokuları buraya geldi canım. Şu bahçeye bayıldım çok güzel. Seni çekemeyenlere inat istediğini çek yayınla istediğini yaz okuyalım burası iyi niyet mutluluk güzel paylaşımlar yeri böyle olmayanlar defolsun gitsin sevgiler ...

Anonim dedi ki...

ayşenurcum bi yazında tasavvuftan bahsetmiştin bu konudaki düşüncelerini merak ediyorum paylaşırsan sevinirim

kirazzade dedi ki...

Çekemeyen anten taktırsın boşveeer :))

Pasaklı Kraliçe dedi ki...

limonlara bayıldımmmmm

ömür dedi ki...

limon kokusuna bayılırım:)ne güzel yazmıssınız sevgiler

SELANİK

İzmir den yola çıkışımız sabah 8.30 u buldu. Yol müziklerimiz eşliğinde keyifle yol aldık. Planın ilk parçası Edirne idi. Bi gece Edirne d...